دوره مجازی «ضد»


موسسه جوانان آستان‌قدس‌رضوی به‌عنوان مرکز رشد و تعالی فکری جوانان در آستان مقدس و نورانی امام رئوف علیه‌السلام، در جهت توانمندسازی گروه‌هایِ مرجع مرتبط با نوجوان و جوان، برای اولین بار در کشور، اقدام به برگزاری دوره جامع اصول و شیوه های تعامل با نوجوان پر چالش دهه هشتادی می‌نماید.


دوره ضد، چکیده مفاهیم، راهبرد و راهکارهای مورد نیاز جهت تعامل و ارتباط متناسب با مخاطبینی است که با ذهنی پر شبهه و کنشگری های هنجار شکنانه، در فضای فرهنگی مورد طرد قرار گرفته و در ذهن بسیاری به عنوان نسلی گسسته از سایر نسل ها و غیر قابل تعامل در نظر گرفته می‌شوند.


این دوره حاصل کار تحقیقاتی جامع و تجربه عملیاتی و میدانی تیم محتوایی و اساتید موسسه جوانان آستان قدس رضوی می‌باشد که در اثر تجربه چندین سال فعالیت گسترده در فضای نوجوانان پر چالش کشور خصوصا در ایام اغتشاشات و نا‌ آرامی های امنیتی و سیاسی داخلی است که در اختیار فعالان فرهنگی و کنشگران و دغدغه‌مندان عرصه جوان و نوجوان امروز قرار گرفته است.


اساتید همراه دوره عبارتند از: حجج الاسلام و‌ المسلمین وکیلی، سوزنچی، تولایی، دکتر سید بشیر حسینی، دکتر باقرزاده، دکتر معماریانی و دکتر عزیزی


(این دوره با مشارکت سازمان اجتماعی کشور در حال برگزاری می باشد)

ثبت نام در سایت

اساتید دوره

در دوره مجازی «ضد» اساتید زیر به ارائه بحث پرداخته اند

سوالات متداول

سوالات مهم در رابطه با نحوه ثبت نام در دوره، هزینه دوره، محتوای دوره و ... را در این قسمت بخوانید

تمام دوره شامل 25 ساعت فیلم اختصاصی و ضبط شده در استدیوی موسسه جوانان با محوریت توانمندسازی معرفتی-مهارتی فعالان فرهنگی،تربیتی، سیاسی و اجتماعی است که به‌صورت مجازی، محتوای آن را در قالب فایل‌های تدریس در قالب 5 گام قرار گرفته است

با شروع هر مرحله، فیلم استاد را می بینید و در انتهای مرحله 5 سوال تستی تصادفی مطرح شده که جواب می دهید. در آخر دوره نیز پس از شرکت در آزمون تشریحی و در صورت کسب امتیاز قبولی، میتوانید از مزایای دوره استفاده نمایید با انجام هر کدام از موارد بالا مراحل تصحیح می شود و امتیاز کسب می‌کنید. پشتیبانان فنی شما را در طی مسیر نیز کمک خواهند کرد..

هزینه اصلی دوره 3 میلیون ریال می باشد اما با تقبل موسسه جوانان آستان قدس رضوی و با مشارکت سازمان اجتماعی کشور، شما می توانید بصورت «رایگان» در دوره شرکت کنید.

برای ثبت نام در دوره باید اطلاعات خواسته شده در صفحه ثبت نام را با دقت کامل کنید. پس از ثبت اطلاعات و تایید شدن شماره همراه شما، وارد سامانه خواهید شد. با مراجعه به مرحله «شروع دوره» توضیحات تکمیلی برای شما آورده شده است.

با شرکت در دوره و بعد تمام کردن مراحل می‌توانید با توجه به امتیازی که کسب کرده‌اید، از مزایایی که قرار داده شده در دوره، نظیر: گواهینامه دیجیتال موسسه جوانان، شرکت در گردهمایی ویژه برگزیدگان در مشهد مقدس و بن خرید محصولات فرهنگی استفاده کنید.

پس از مطالعه و تکمیل مرحله شروع دوره و فعال شدن مراحل برای شما، 40 روز زمان دارید تا محتوای گام های آموزشی را مطالعه کرده و در آزمون های دوره شرکت نمایید توجه داشته باشید پس از پایان 40 روز صرفا مراحل آزمون غیر فعال میشوند و دسترسی شما به محتوا محدود نخواهد شد

مزایا و هدایا

در دوره «ضد» اگر تا آخرین مرحله با ما همراه باشید و امتیاز لازم را کسب کنید حائز گواهینامه دیجیتال موسسه جوانان آستان قدس رضوی ، شرکت در گردهمایی ویژه برگزیدگان در مشهد مقدس و استفاده از بن خرید محصولات شوید ...

ثبت نام و ورود


جهت ثبت نام ویا ورود به دوره مجازی، از طریق یکی از گزینه های زیر اقدام نمایید


موسسه جوانان آستان قدس رضوی

مشهد مقدس, بین کوهسنگی 17 و 19 تلفن 05138460556


سوالات ضروری در: